SDA ARTISTIC AGENCY to profesjonalna agencja artystyczna zrzeszająca w swoich szeregach doświadczonych choreografów, tancerzy oraz grupy taneczne o nieprzeciętnych umiejętnościach, a jej zadaniem jest pomoc Państwu w realizacji podjętych działań wymagających zaangażowania w szeroko rozumianą sferę taneczną. Nadrzędnym celem SDA ARTISTIC AGENCY jest świadczenie jak najszerszego spectrum usług tanecznych przy jednoczesnym dbaniu o jakość, profesjonalizm i oryginalność podejmowanych w jej ramach przedsięwzięć.

SDA ARTISTIC AGENCY skupiło pod swoim szyldem najlepszych tancerzy, choreografów oraz grupy taneczne i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku który w coraz większym stopniu w swoich działaniach kieruje swoją uwagę w stronę tańca ze względu na jego wielowymiarową atrakcyjność. SDA ARTISTIC AGENCY ma również za cel promocję młodych i utalentowanych tancerzy i choreografów, z których każdy cechuje się ogromnym entuzjazmem oraz indywidualnym wypracowanym przez długi czas stylem. W rama SDA ARTISTIC AGENCY znajdą Państwo tancerzy choreografów z niemal każdego istniejącego obecnie nurtu tanecznego, przez co jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowo każde nawet najbardziej wyszukane powierzone nam zadanie.

ARTYŚCI

Michał Czyżewski

Założyciel, Dyrektor Artystyczny, Instruktor, Choreograf

Artysta/Choreograf reprezentowany przez SDA Artistic Agency. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął od tańca towarzyskiego gdzie osiągną mistrzowską klasę taneczną ``A`` w stylach latynoamerykańskich i standardowych. Jego pierwszymi nauczycielami innych technik tanecznych głównie tańca jazzowego i tańca współczesnego byli Małgorzata Gietler, Sebastian Gębura. Nad dalszym rozwojem w tych technikach pracował pod okiem uznanych autorytetów jak Allasan Wat czy Witold Jurewicz. Kolejnym krokiem na drodze jego rozwoju było bez wątpienia rozpoczęcie regularnych szkoleń w najlepszych studiach tanecznych na świecie w Los Angeles oraz Londynie, gdzie pracował nad rozwojem swoich choreograficznych umiejętności u ogromnej ilości najlepszych choreografów, stanowiących ścisły top świata tańca. Jako bardzo dobry i wymagający nauczyciel jest częstym gościem różnorodnych warsztatów w Polsce gdzie stara się przekazywać nie tylko choreografię, ale również wiedzę na temat tańca oraz sposobów najlepszej pracy nad sobą jako tancerza. Przygotowywał choreografie do pokazów tanecznych przed koncertami takich gwiazd ja Mandaryna czy Doda z zespołem Virgin a także szeregu pokazów mody i pokazów tematycznych. Jest organizatorem przeróżnych warsztatów tanecznych na terenie Wrocławia w tym największych w południowej Polsce warsztatów Symphony of Move, które organizuje w ramach założonego przez siebie studia STREET DANCE ACADEMY będącego w ścisłej czołówce w Polsce pod względem poziomu i jakości nauczania.

Piotr Czyżewski

Założyciel, Dyrektor Koncepcyjny, Instruktor, Choreograf

Piotr swoją przygodę z tańcem rozpoczął w liceum, kiedy zafascynowany bboyingiem (breakdancem) na ponad 10 lat zaangażował się zgłębianie tajników tego stylu. Na przestrzeni lat związany był z takimi grupami jak Crackin Floor, Enklawa Rytmu oraz Funky Masons z którymi wygrywał i zdobywał czołowe miejsca na znaczących zawodach w naszym kraju (m.in. Warsaw Challenge czy Show Your Skills), prowadził szereg warsztatów, a także pełnił rolę sędziego na wielu contestach. Umiejętności szlifowane pod okiem czołowych bboys i legend tego stylu na świecie, pozwoliły mu rozwinąć się zarówno fizycznie jak i mentalnie, co do tej pory wykorzystuje. Chcąc rozwijać swoje umiejętności taneczne we wszechstronny sposób rozpoczął pobieranie lekcji innych styli, wśród których znalazły się jazz, balet, taniec współczesny, hip hop, popping, locking a także szeroko rozumiana choreografia. Obecnie regularnie szkoli się w najlepszych studiach tańca w Los Angeles (Debbie Reynolds, Millenium Complex, Movement Lifestyle) oraz Londynie, gdzie jego mentorami są największe nazwiska w branży tanecznej pracujący na co dzień z takimi artystami jak Michael Jackson czy Madonna. Wszechstronne szkolenie pozwoliły mu zostać w Polsce cenionym nauczycielem o uznanej renomie i rozpoznawalnym stylu. W roku 2008 otworzył wraz z bratem studio STREET DANCE ACADEMY, które bardzo szybko stało się cenioną marką i jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków tanecznych w Polsce, którego kadrę stanowią czołowi specjaliści w swoich stylach. Kolejnym krokiem w jego karierze było stworzenie SDA CAMP oraz SYMPHONY of MOVE czyli jednych z największych w Europie warsztatów tanecznych podczas, których zajęcia prowadzą zaproszone gwiazdy, pracujące na co dzień w Los Angeles. Jest on także założycielem SDA ARTISTIC AGENCY a także pomysłodawcą programu stypendialnego dla uzdolnionych tancerzy FOLLOW YOUR DREAMS oraz członkiem grupy SUPER 6 stanowiącej polską taneczną czołówkę. Piotr regularnie zapraszany jest jako instruktor, choreograf, sędzia na różnego rodzaju warsztaty i konwencje ( juror precastingów Got to Dance ), przygotowuje choreografie i pokazy na różnego rodzaju eventy, tworzy spektakle taneczne i koncerty ( „Pamiętnik” „Przemijanie”), tańczy podczas ważnych wydarzeń takich jak choćby One Year To Go, uczestniczy w pracach nad videoclipami (m.in Asia Kwaśnik), wraz z grupą SUPER 6 bierze udział w zawodach (II miejsce WOD Berlin, zwycięstwo polskich eliminacji do Mistrzostwa Świata w Blackpool), a to tylko niektóre elementy jego tanecznego CV

Paulina Narożnik

Tancerka, Instruktorka, Choreograf

Zwana Niunią odkąd zaczęła tańczyć, czyli w wieku 12 lat. Jeszcze wcześniej, pierwsze taneczne kroki stawiała przy drążku baletowym, ale dopiero w studiu tańca „Danselen” prowadzonym przez Elenę Grendę, w którym brała lekcje z hip hopu, baletu, aż w końcu choreografii, taniec stanął na pierwszym miejscu. W tym czasie, brała udział w wielu pokazach, projektach i turniejach tanecznych zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Aktualnie związana jest już od 6 lat z wrocławskim studiem tanecznym – Street Dance Academy , reprezentując grupę SUPER 6 oraz agencję SDA Artistic Agency. Dzięki licznym warsztatom zarówno w Polsce jak i poza nią (Szwecja, Los Angeles), miała możliwość szkolenia się u największych gwiazd tanecznych. Paulina wielokrotnie brała udział w zawodach wysokiej rangi ( m.in. I miejsce w polskich eliminacjach do Mistrzostw świata w Blackpool i II miejsce na World of Dance w Berlinie), uczestniczyła również w spektaklach tanecznych: „Pamiętnik”, „Przemijanie”, „Opowieści arturiańskie” czy innych projektach, współpracując z takimi choreografami jak Andye Jamieson („Communication”) czy Denzel Chisolm („Road to Zion”) wraz z innymi tancerzami z całej Europy. W 2015 roku podczas Fair Play Dance Camp wystąpiła w finałowym show czwartej edycji Board Game Tour, stworzonym przez Anitę Sawicką oraz Piotra 'Simbę' Abramowicza. Od kilku lat prowadzi także warsztaty taneczne zarówno w Polsce (m.in. w Szczecinie, Kielcach, Poznaniu, Zielonej Górze) jak i za granicą („Get Fresh Dance WorkShops” na Białorusi). Od października 2012 roku jest instruktorem zespołu „Be Over Boogie``, który pomimo krótkiego stażu tanecznego ma już na swoim koncie kilka pierwszych miejsc zdobytych w różnych konkursach. Niunia w swoich choreografiach czerpie inspiracje z różnych styli tanecznych. Na zajęciach jest wymagająca, ale jednocześnie stara się łączyć naukę z dobrą zabawą, jednak jej prawdziwe oblicze pojawia się na scenie gdzie w pełni wykorzystuje wrodzone umiejętności performancu.

Barbara Olech

Tancerka, Instruktorka, Choreograf

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 11 lat w studiu tańca ``Danselen`` wtedy to taniec stał się jej największą pasją. Obecnie związana jest ze studiem STREET DANCE ACADEMY , reprezentując grupę SUPER 6 oraz agencję SDA ARTISTIC AGENCY. Regularnie szkoli się i rozwija w wielu tanecznych technikach zaczynając od hip-hopu, lockingu, wackingu przez balet, jazz aż po szeroko rozumianą choreografię. Swoje doświadczenie zdobywała w Polsce jak i na świecie: Los Angeles (Debbie Reynolds, Movement Lifestyle), Londyn pod okiem największych tanecznych gwiazd. W swoim tanecznym dorobku posiada: -wielokrotny udział w zawodach (np. zwycięzca polskich eliminacji do Mistrzostw Świata w Blackpool, II miejsce WORLD OF DANCE w Berlinie); -współpracę jako tancerka i choreograf dla: Honey (MTV), Grupy Operacyjnej, Joanny Kwaśnik, Pauli Marciniak, Jennie Tran (Los Angeles); -udział w eventach komercyjnych takich jak: Orsay ROADSHOW tour, Mercedes, One Year To Go oraz spektaklach: 'Pamiętnik' 'Przemijanie' ,``Opowieści Arturiańskie ``( Ginewra), projekt FYD -oraz wiele innych. Jednocześnie realizuje się jako instruktor i choreograf prowadząc regularne zajęcia w SDA oraz grupy: Kogiel Mogiel, Bubble Gang oraz wspólnie z Michałem 'Wisienem' Czyżewskim LADIES CREW. Na swoich zajęciach motywuje do pracy jednocześnie starając się łączyć naukę z dobrą zabawą i pozytywną energią. Oprócz tego wielokrotnie była zapraszana na warsztaty w Polsce (np. Częstochowa, Toruń, Lublin) oraz zagranicą (Białoruś, Włochy,Anglia). Bierze udział w projekcie Eurhop dance lab, organizując warsztaty w Polsce oraz prowadząc zajęcia na terenie Europy. Miała również okazję sprawdzić się jako sędzia podczas m.in. 'Krotoszyńskich talentów',``Dragnia przestrzeni`` Do jej ostatnich osiągnięć należy udział w spektaklach ``Mistrz i Małgorzata`` w choreografii Jarosława Stańka oraz ``Ścigając zło`` (Jacek Gębura) i ``Nine`` (Saar Magal) w teatrze muzycznym Capitol . Dzięki udziałowi w międzynarodowej audycji zakwalifikowana została do prestiżowego Mentorship Program prowadzonego przez Dana Foglia ( choreograf Beyonce ). Basia posiada ogromną energię i nigdy się nie poddaje, jest niezwykle ambitna i swoją pasją zaraża wszystkich dookoła.

Dorota Jezierska

Tancerka, Instruktorka, Choreograf

Dorota, zaczęła tańczyć w wieku 8 lat, w szkole tańca nowoczesnego DANSELEN prowadzonej przez Elenę Grendę. Już jako mała dziewczynka pokochała taniec i to on stał się jej największą pasją w życiu, tak pozostało aż do dziś. Wraz z grupami które reprezentowała jako nastolatka brała udział w licznych zawodach, m.in Mistrzostwach Polski a także Mistrzostwach Świata, Obecnie związana jest ze studiem tanecznym STREET DANCE ACADEMY, oraz należy do SDA ARTISTIC AGENCY. Jej współpraca ze wspomnianym studiem rozpoczęła się w grupie BEJZIK, ale jej talent i upór sprawił iż obecnie tworzy wraz z Pauliną „Niunią” Narożnik, Barbarą Olech, Pawłem „Bulim” Kokowskim, Piotrem „Czyżem” Czyżewskim, Michałem „Wisienem” Czyżewskim profesjonalny team taneczny SUPER 6. Jako grupa mają na koncie wiele osiągnięć, w tym 2 miejsce na World of Dance w Berlinie czy pierwsze miejsce na eliminacjach do Mistrzostw Świata w Blackpool. Od 2015 roku wraz z Aleksandrą „Pierogiem” Pierożyńską jest liderką i instruktorką grupy dancehallowo-raggową MOUN INIK. Dorota ciągle się rozwija biorąc udział w warsztatach w Polsce jak i za granicą prowadzonych przez światowych choreografów. Już niejednokrotnie miała okazję brać udział w spektaklach tanecznych min. : „Pamiętnik”, „Przemijanie”, „Opowieści Arturiańskie” oraz w projektach Fallow Your Dreams. Na swoich zajęciach daje z siebie wszystko i tego samego oczekuje od swoich studentów. Stara się nauczyć jak najwięcej i przekazuje dużo pozytywnej energii, na scenie zaś stara się pokazywać swoją barwną osobowość.

OUR GOALS

OUR CLIENTS

JOIN THE NEWSLETTER